Skip to content

Skontaktuj się z Nami

Czy masz pytania dotyczące projektu „Skieruj Pacjenta” lub chcesz uzyskać więcej informacji? Nasz zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania. Niezależnie od tego, czy jesteś pacjentem, farmaceutą, czy po prostu zainteresowaną osobą, chętnie pomożemy i udzielimy potrzebnych informacji.

Kontakt Telefoniczny

Infolinia Projektu „Skieruj Pacjenta”:
+48 32 764 5829

Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości dotyczących projektu, udzielać porad oraz przekazywać szczegółowe informacje.

Media Społecznościowe

Śledź nas również na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i wydarzeniami związanymi z projektem „Skieruj Pacjenta”. Odpowiadamy również na pytania poprzez nasze profile na platformach takich jak Facebook, Twitter i LinkedIn.

Wsparcie Techniczne Strony

Masz problem techniczny związany ze stroną internetową? Skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego:
[email protected]

Kontakt E-mailowy

Adres E-mail do Zespołu Projektu:
[email protected]

Preferujesz komunikację e-mailową? Nie ma problemu. Możesz wysłać do nas wiadomość e-mail z Twoimi pytaniami lub uwagami. Dążymy do tego, aby odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 48 godzin roboczych.

 

Adres Korespondencyjny i Biuro Projektu

Centrala Projektu „Skieruj Pacjenta”:
ul. Zdrowotna 15,
40-111 Katowice, Polska

Jeśli chcesz przesłać do nas korespondencję tradycyjną lub potrzebujesz odwiedzić nasze biuro osobiście, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy, abyśmy mogli odpowiednio przygotować się na Twoją wizytę.